Монтаж та ремонт водопостачання, каналізації

Featured Image

Виконуємо підключення і монтаж обладнання для ванної кімнати, кухні. Серед них можна виділити установку пральної машинки, душової кабінки, ванни, умивальника, унітазу, змішувача, рушникосушки, лічильника на воду. Але, часто, перед початком робіт потрібно переконатися в функціональності каналізації та водопостачання в квартирі.

Монтаж і обслуговування каналізації

Каналізаційні труби відводять стічні води в стояки каналізації. Для цього найчастіше використовуються труби з ПВХ. У систему каналізації входять:

  • сифони – запобігають скидання неприємних запахів з каналізації
  • доопрацювання – дозволяють очистити забруднення труб і перевірити їх за допомогою спеціальних камер
  • підлогові входи – зливні решітки, складові зливу; скидання стічних вод в каналізацію
  • вентиляційні отвори – запобігають потраплянню неприємних запахів з каналізації в приміщення.

Коли і навіщо міняти водопровід і каналізацію?

Заміна водопроводу і каналізації зазвичай відбувається під час ремонту будинку, квартири або ванної кімнати після декількох років використання або купівлі нерухомості в т.зв. старих будівлях. Чому? Тому що старі будинки будувалися в основному на основі сталевих і чавунних труб, які, хоча і дуже міцні і стійкі до високих температур, також важкі і схильні до корозії. Також, сталь і чавун використовувалися, тому що були легкодоступними і дешевими матеріалами. Сталеві або чавунні труби з часом піддаються корозії і збирають вапняний наліт, зменшуючи поперечний переріз труби. Проблема посилюється частими помилками при монтажі та поганою якістю води. В результаті тиск води занадто низька, а в каналізації виникають протікання і засмічення, що може призвести до затоплення ванної кімнати і квартир сусідів на нижніх поверхах.

Після виконання робіт таких робіт перевірка герметичності системи водопостачання та каналізації проводиться до штукатурки або кладки плитки, що дозволяє уникнути великих витрат на можливий ремонт після завершення ремонту.

Під час робіт виконується установка запірної арматури на вході водопостачання в квартиру і на кожен прилад окремо. Кожен елемент, який споживає воду, повинен бути обладнаний краном. У разі виходу з ладу такого елемента, можна швидко відключити і замінити або відремонтувати, щоб не відключаючи подачу води в квартиру або інші приміщення. Якщо неможливо встановити запірну арматуру на кожен пристрій індивідуально, краще робити її установку на групу пристроїв, наприклад, на кухні або у ванній.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber