Звуко- теплоізоляція

Featured Image

Правильна ізоляція забезпечить відповідний тепловий і звуковий комфорт у всіх кімнатах квартири або будинку. Крім того, це значно знизить витрати на опалення і експлуатацію всього об’єкта нерухомості. Якщо правильно утеплити будинок, усередині буде приємна температура, а домочадцям комфортно. Звертаючись до нас ви отримаєте якість виконаної роботи за прийнятними цінами, а також консультацію про планування утеплення і виборі утеплювача.

Утеплення будинку – коли воно того варте?

Коли ми маємо справу з новобудовою, з її утепленням варто почекати, поки всі конструктивні елементи стін не висохнуть. Якщо відразу після спорудження будинку прийняти рішення утеплити фасад, волога зі стін буде випаровуватися повільніше, що може негативно позначитися на параметрах утеплення будівлі. Детальніше про утеплення фасадів дивіться тут

Звукоізоляція квартир, приміщень

Як зробити квартиру тихою, розташовану недалеко від жвавої вулиці? Є багато способів, від простих на рівні обробки до більш складних, що вимагають ремонту. Щоб насолоджуватися блаженною тишею можна заглушити квартиру шляхом обробки стелі і стін.

Часто виникає бажання заглушити кімнату в багатоквартирному будинку від шумів, що виходять з квартири зверху. Тоді варто задуматися про звукоізоляцію стелі. Хороший спосіб ізолювати кімнату – підвісна стеля, яка заглушить звуки, що виходять зверху, і поглине ті, що знаходяться всередині кімнати. Простір між стелею і підвісною стелею (з гіпсокартону) слід заповнити ізоляційним матеріалом, наприклад, мінеральною ватою. Чим більше товщина і щільність ізолятора, тим вище ефективність.

Якщо у вас є питання і потрібна консультація, звертайтесь за телефоном

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber