Установка межкомнатных дверей

Featured Image

З чого складаються міжкімнатні двері?

Перш ніж перейти до встановлення міжкімнатних дверей, варто дізнатися, з чого вони складаються. Всупереч поширеній думці, двері – це не тільки стулка. Цей термін використовується для опису всієї конструкції, включаючи раму (зазвичай з трьох частин) і фурнітуру, тобто петлі, ручки, замки. Зазвичай окремі елементи двері кімнати купуються окремо.

Отже, коли йдеться про встановлення міжкімнатних дверей, мається на увазі не тільки стулка, але і весь процес, який починається з підготовки монтажного отвору і врізки в нього дверної коробки.

Монтаж міжкімнатних дверей

Монтаж міжкімнатних дверей – почнемо з вимірів
Монтаж міжкімнатних дверей слід починати з точних вимірів – це необхідний крок, щоб купити короб потрібної ширини. Якщо ми хочемо встановити двері шириною 80 см, знадобиться отвір розміром приблизно 90-92 см – цей додатковий простір займе рама. Щоб вибрати ідеальний каркас, знадобиться виміряти товщину стін – найкраще мати регульований каркас, розміри якого можна трохи підігнати під параметри стіни, щоб каркас повністю його закривав. Також є фіксовані короба, але вони менш функціональні.

Коли починати встановлення дверей?
Монтаж міжкімнатних дверей слід проводити після обробки квартири. Потрібно переконатися, що все «мокрі» роботи, такі як штукатурка, вирівнювання або фарбування, були виконані належним чином, а стіни сухі і готові до подальших робіт. Так що після обробки інтер’єру краще почекати кілька днів, щоб переконатися, що все йде за планом.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber