Укладання плитки на підлогу, стіни

Featured Image

Перед тим, як приступити до роботи, слід уважно обмірити кімнату і вирішити, де і як буде розташована плитка. Після проведення замірів варто підготувати ескіз розташування плитки з урахуванням габаритів приміщення і облицювання.
Визначається необхідна кількість плитки (не забуваючи купувати їх приблизно на 5-10% більше), вибирається тип і ємність розчину/затирання для швів , клею. При розрахунку площі, покритої плиткою, додамо ще близько 1-3% площі, зазвичай займаної швами.

Клей або клейовий розчин слід вибирати відповідно до основи, на яку буде укладатися плитка, а також з типом використовуваного облицювання. Високопродуктивні розчини добре підійдуть при укладанні великоформатної, керамогранітної, кварцової або мармурової плитки. Ми використовуємо більш міцні розчини, якщо плитка має бути закріплена на старих і складних поверхнях (наприклад, на дерев’яні елементи). У разі укладання зовнішніх підлог слід вибирати морозостійкий розчин.

Як відбувається робота?

Перед укладанням плитки оглядається приміщення і робиться оцінка роботи.

  • У першу чергу готується робоче місце.
  • Якщо роботи будуть проводитися в новій будівлі, потрібно переконатися, що поверхня рівна
  • Поверхня очищається від пилу і бруду, так як на брудній поверхні необхідної адгезії домогтися не вдасться.
  • Планується розкладка плитки. Потрібно поділитися з замовником своїм баченням укладання плитки і поговорити про критичні точки, таких як кути, колони або місця біля дверних коробок.
  • Перед тим як приступити до роботи обговорити стики і інші моменти з укладання плитки.
  • Наявність всього необхідного інструменту підвищує якість і швидкість робіт.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber