Фарбування підлог, стін, стель

Featured Image

Планування ремонтних робіт викликає багато сумнівів. Часто повторюється питання, яку роботу в приміщенні виконати в першу чергу. Іноді має сенс виконати саму курну роботу, і потім переходити до більш тонкої.

Ми професіонали ремонтних робіт

Ремонт кімнати слід починати з тих заходів, які виробляють найбільше бруду. Сюди можна віднести зрив старих підвіконь, підлоги, плитки і видалення шарів старої фарби. Після їх зняття можна продовжити роботу на стінах: нанесення штукатурки для усунення нерівностей, а потім грунтування підготовлених таким чином стін. На цьому етапі ми вже готові до нанесення обраної фарби , але від даної дії варто утриматися і на даному етапі ремонту зайнятися підлогою. Завдяки цьому ми отримаємо дві поверхні, підготовлені для подальшої роботи.

Наступні кроки можна виконати двома способами.

Перший з них – продовжити ремонт підлоги, тобто покрити її лаком або фарбою. Однак слід пам’ятати, що після нанесення останнього шару необхідно почекати кілька днів, перш ніж можна буде приступити до фарбування стін. Це необхідно для застигання лаку/фарби на підлозі.
Другий варіант – відкласти роботу над підлогою. Перед нанесенням останнього шару лаку робимо всі роботи, пов’язані з фарбуванням стін. Тільки після їх завершення ми завершуємо ремонт підлоги.

Вибір конкретного способу роботи також залежить від типу ремонту і матеріалу, тому про деталі ремонту варто домовитися заздалегідь.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber