Поклейка шпалер

Featured Image

Які шпалери вибрати для поклейки?

Матеріал шпалер визначає не тільки їх зовнішній вигляд, але, перш за все, довговічність і функціональність. Не всі шпалери підійдуть для всіх кімнати. Отже, давайте докладніше розглянемо найпопулярніші види шпалер і для чого їх можна використовувати:

Паперові та бамбукові шпалери

Такі шпалери порівняно недорогі. Вибір кольорів та візерунків величезний. І паперові, і бамбукові шпалери будуть добре виглядати в таких кімнатах, як вітальня, спальня або робоча кімната. Вони не дуже стійкі до бруду і вологи, тому їх не можна використовувати у ванних кімнатах і кухнях.

Бамбукові шпалери дуже практичні і їх дуже легко клеїти, бо вони не розтягуються, не змінюють форму або розмір. На них не наноситься клей. З іншого боку, паперові шпалери необхідно покрити клеєм і дати їм просочитися перед укладанням. Потім вони можуть трохи змінити свій розмір, що слід враховувати при їх обрізанні.

Скловолоконні шпалери

Шпалери цього типу одні з найміцніших. Вони протистоять дії вологи і стійкі до загоряння. Їх можна багаторазово мити і при необхідності перефарбовувати фарбою. Вони ідеально підходять для вологих приміщень, таких як кухні і ванні кімнати, а також для інтенсивно використовуваних приміщень, коридорів, сходів або офісів. Хоча це найдорожчий вид шпалер, вони можуть служити навіть кілька десятків років.

Вінілові шпалери

Поверхня вінілових шпалер покривається тонким шаром пластика-полівінілхлориду. В результаті вони стійкі до вологи і негорючі. Шпалери з покриттям з ПВХ також стійкі до сонячного світла і з часом не вигоряють. Вінілові шпалери користуються великою популярністю завдяки великому вибору малюнків, простоті поклейки і універсальності використання.

Вінілові шпалери підійдуть для таких приміщень, як:

  • кухня,
  • ванна кімната
  • дитяча кімната
  • вітальня

Звичайно, вони будуть відмінно виглядати в спальні або залі. Поверхню таких шпалер можна багаторазово мити. Вінілові
шпалери хорошої якості будуть прикрашати ваші стіни довгі роки.

При розрахунку необхідної кількості шпалер зазвичай робиться достатній запас. Також варто звернути увагу на те, що рулони шпалер з різних партій можуть мати невелику відмінність у відтінках.

Перед поклейка шпалер перевіряється стан стіни і знімаються старі. Звичайно, можна наклеїти одні шпалери на інші, але тільки в тому випадку, якщо старі добре приклеїлися до стіни. Також, якщо на стіні залишилися жирні плями їх потрібно виводити, бо на масляній поверхні клей для шпалер не застигне належним чином. Також, якщо стіна сильно пошкоджена, наприклад, є чіткі тріщини і дірки, необхідно заштукатурити такі ділянки, перш ніж приступити до поклейке.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber