Гіпс на стелі, стіни, укоси

Featured Image

Гіпсокартон відмінно підходить для облицювання внутрішніх і зовнішніх (зсередини) несучих стін і перегородок , особливо коли внутрішня реконструкція проводиться в короткі терміни і без проведення вологих робіт.

Завдяки встановленню гіпсокартону на гіпсові коржі, зводиться до мінімуму пил, пов’язаний з фінішної штукатуркою, яка виникає при вирівнюванні стіни цим матеріалом.

Основа, на яку буде наклеюватися гіпсокартон, повинна бути несучою, стійкою, не зазнати впливу морозу і дощу, а також бути ізольованою від впливу вологи.

Гіпсокартон на гіпсових клаптиках можна використовувати для покриття похилих і горизонтальних поверхонь, тобто стель.

Застосування гіпсокартону в ремонті

Гіпсокартон дає безліч варіантів обробки і оформлення інтер’єру . З його допомогою можна виготовити легкі перегородки, рельєфні стелі і навіть спорудити практичну книжкову шафу.

Коли починається ремонт або реконструкція інтер’єру, гіпсокартон стає хорошим вибором і альтернативою традиційній штукатурці. Легкі стіни з гіпсокартону дозволяють вільно формувати простір, отримуючи гарний ефект при відносно простій збірці. З їх допомогою ми можемо виготовити внутрішні перегородки, перегородки з полками. Оскільки цей матеріал зроблений з гіпсу, є гарантія належного мікроклімату завдяки гарній паропроникності.

Гіпсокартон доступний різної довжини – 1,2 м, 2,40 м, 2,60 м, 3 м. Також є дві ширини на вибір: 60 см і 120 см. Товщина плити може становити 6,5 мм, 9,5 мм, 12,5 мм, 15,00 мм в залежності від потреб і застосування.

Підготовка основи перед монтажем гіпсокартону

Перед тим, як приступити до закладення гіпсокартону, слід підготувати основу. Це дуже важливий елемент всієї збірки, від якого буде залежати довговічність і міцність поверхні. Основа, на яку буде наноситися гіпсовий клей, в першу чергу повинна бути сухою і ретельно очищеною від залишків старої фарби або будівельних розчинів. Якщо розчин виступає перед межею цегли або порожнистих блоків, його необхідно скріпити. Найчастіше за допомогою сталевої щітки видаляємо все незакріплені елементи стіни.
Підготовлена ​​основа грунтується емульсією в залежності від всмоктуючої здатності основи. Робота завжди повинна проводитися при правильній температурі. Не може бути й мови про розміщення гіпсових плит на промерзлих або сирих стінах.

Способи монтажу гіпсокартону

Перший спосіб – це приклеїти гіпсокартон безпосередньо до основи за допомогою гіпсового клею.
Другий спосіб – закріпити плиту на сталевому або дерев’яному каркасі.

Правильний вибір багато в чому залежить від якості стіни, ступеня нахилу і стану основи.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber