Укладання ламінату, паркету, лінолеуму

Featured Image

Перед укладанням ламінату важливо правильно підготувати всі матеріали і спланувати етапи роботи.

Існує три методи укладання ламінату:

 • Швидкий метод без клею
 • Укладання за допомогою герметика для швів. Цей метод забезпечує постійний захист від впливу вологи зверху. Проте, підлогу можна розібрати і зібрати заново.
 • Укладання на клей також забезпечує постійний захист від впливу вологи, але ступінь складності роботи вище, до того ж розбирання і повторна збірка неможливі.

Перед початком робіт потрібно визначити тип підстави, на яку буде укладатися ламінат. Не кожен ламінат підходить для будь-якого чорної підлоги!

 • Укладання ламінату на стяжку
  Основа повинна бути абсолютно рівною, сухою, чистою і несучою. Нерівності більше трьох міліметрів необхідно відшліфувати і вирівняти. В якості ізоляції від вологи слід використовувати поліетиленову плівку.
 • Укладання ламінату на дерев’яні дошки
  Закріплюються пластини і розгладжуються нерівності. Дошки повинні бути міцно з’єднані з основою, щоб підлога не скрипіла.
 • Укладання ламінату на підлогу з ПВХ або лінолеуму
  Ламінат не лягає поверх підлогових покриттів. Ці типи підлогових покриттів вимагають повного зняття перед укладанням ламінату.
 • Укладання ламінату, обладнаного теплою підлогою , з труб, що транспортують гарячу воду або сучасне електричне опалення.
  Досвід і професіоналізм нашої команди дозволяє проконсультувати і виконати роботу по установці теплої підлоги найкращим чином.

Укладання лінолеуму

Якщо ви хочете, щоб у вашій квартирі на підлозі було покриття, ви можете вибрати з безлічі матеріалів, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і властивостями. Один з варіантів – лінолеум , який є дуже популярним рішенням і часто використовується в будинках і квартирах. Сам процес укладання підлогового покриття такого типу не складний, але в процесі роботи варто подбати про декілька деталей, які сприятимуть кращому кінцевим результатом.

Слід зазначити, що лінолеум часто плутають з пластиковими покриттями. По суті, це повністю натуральний і екологічний матеріал. Він виготовляється з льняного масла, смоли, деревного (коркового) борошна, а також з вапняку і барвників. В результаті лінолеум зберігає один і той же колір і візерунок на протязі всього терміну служби.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber