Ремонт квартир в Полтаві

Поклейка шпалер

Гіпс на стелі, стіни, укоси

Штукатурка

штукатурка

Укладання плитки

укладка плитки

Укладання ламінату, лінолеуму

Встановлення дверей

Фарбування

Звуко- теплоізоляція

Ремонт квартири завдання не з легких. У разі якщо не під силу виконати ремонт самостійно, виникає необхідність звернутися за допомогою до ремонтній бригаді, яка зможе якісно і недорого виконати весь запланований обсяг робіт.

Якщо Ви шукайте команду, яка надасть комплексні послуги з ремонту квартири за прийнятними цінами , то Ви в потрібному місці. Досить зв’язатися з нами за телефоном або іншим зручним способом і ми домовимося про зустріч для оцінки ремонту, а також допоможемо вибрати необхідний матеріал якщо необхідно.

Підготовка до капітального ремонту

Щоб уникнути непотрібного стресу під час ремонтних робіт в своїй квартирі, варто зосередитися на правильній підготовці. Капітальний ремонт – поняття дуже загальне. Під ним може матися на увазі ряд різних послуг, таких як штукатурка стін, побілка стелі, облицювання плиткою кухні або ванної кімнати, внутрішнє фарбування або поклейка шпалер, укладання ламінату або лінолеуму на підлогу, установка міжкімнатних дверей і інше.

Тому в першу чергу слід уважно перелічити всі питання з ремонту, що цікавлять вас. Звертаючись до нас ви отримаєте консультацію при виборі матеріалів, а також пропозиції оптимальних рішень, які будуть з вами узгоджені.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber