Установка бетонних парканів в Полтаві

Featured Image

Швидка і якісна установка бетонних парканів

Як правило робота відбувається наступним чином

Вибір матеріалу для огорожі – ключовий елемент. На рішення використовувати конкретний продукт впливає бачення простору чи подвір’я, тип будівлі, і бюджет власника споруди.

Одне з популярних рішень – паркани з бетону . Цей матеріал надзвичайно міцний, відмінно поєднується з іншими типами використовуваних елементів і може мати різні форми і візерунки. Такий варіант економічно привабливий.

Встановлення парканів з бетону – процес багатоетапний, який потребує попередньої підготовки розмежування грунту. Відсутність належним чином проведених підготовчих процесів може значно подовжити монтажні роботи і привести до порушень в ході реалізації проекту. Щоб успішно провести заходи зі зведення паркану, ми дотримуємося пунктів, зазначених нижче.

Першим етапом монтажу огорожі є підготовка майданчика , про що говорилося вище. Підготовчі заходи включають усунення перешкод і нерівностей місцевості, видалення кущів і високої трави. У деяких випадках необхідно зробити фундамент з бетонного розчину. Не можна забути розмітити лінію паркану – для цього найчастіше використовуються дерев’яні кілки і мотузки.

Потім на заздалегідь підготовленій поверхні копаються ямки . Відстань між ними має бути рівною і відповідати ширині бетонних елементів обраної моделі паркану.

Наступним кроком буде установка опор в землю з використанням бетону. Щоб конструкція мала передбачувану міцність, слід зробити траншеї. Їх глибина залежить від грунту, на якому розміщується об’єкт, а також від типу обраної моделі паркану. Також робиться баласт з піску або худого бетону, який додатково стабілізує створену конструкцію.

Після встановлення стовпів їх слід стабілізувати, тому що вся конструкція огорожі буде спиратися на ці елементи. Наступний етап робіт проводиться тільки після висихання бетону. Тривалість процесу сушіння залежить від кількості суміші і погодних умов – якщо стовп розміщений неглибоко, роботу можна починати приблизно через 2 дні після заливки бетону.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber