Кладка газоблоку, шлакоблоку

Featured Image

Кладка газобетонних блоків

Газобетонні блоки – зручний матеріал для зведення стін, так як їх легко обробити. Крім того, виробники подбали про те, щоб блоки мали гладку й рівну поверхню і «зберегли» розміри, кладка з них легка і приємна, а рівні стіни отримати нескладно.

Одно-, дво- і тришарові зовнішні стіни, а також внутрішні несучі та перегородки можуть бути виконані з газобетонних блоків. Завдяки високій точності виготовлення блоків, стіни будуються з утворенням тонких швів за допомогою клейового розчину. Якщо блоки мають профільовані бічні поверхні з пазом і шпунтом, то при будівництві з них стін вертикальні шви не заповнюються.

Чим відрізняється піноблок від інших стінових матеріалів
Піноблок – надзвичайно популярний матеріал серед будівельників. Головна особливість піноблоку – наявність в його структурі пір, які з’являються на стадії виробничого процесу в результаті попадання в розчин поростворювача.

Кладка шлакоблоків в Полтаві

У якийсь момент шлакоблок став дуже популярним. Пояснюється це тим, що матеріал, який вивільнився після плавки металу, потрібно кудись використовувати. Було вирішено використовувати його в якості наповнювача для будівельних елементів. Так вийшов фальшивий діамант. Але він відрізнявся не найкращими якостями, так як мав деякі недоліки з екологічної точки зору. Він повинен був знаходиться на свіжому повітрі близько року, і тільки після цього, міг допускатися в будівельні роботи. Сьогодні шлакоблок інший і є найпопулярнішим матеріалом для будівництва малоповерхових будинків і прибудов. Його сильні сторони:

  • Довгий термін служби. При правильному підході камінь прослужить близько 100 років.
  • Гарна теплоізоляція. Завдяки технології виробництва з повітряними камерами матеріал відмінно зберігає тепло.
  • Висока швидкість збірки. Через великі розміри блоків стіни можна вибудувати набагато швидше, ніж зі звичайної цегли.
  • Стійкість до розвитку грибка і цвілі.
  • Легкість в обробці для отримання потрібних розмірів.
  • У матеріалі не заводяться гризуни та інші шкідники.
  • Будинок з такого матеріалу нескладно ремонтувати.

Зв'яжіться з нами по телефону:(063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber