Ремонт квартир в Полтаві

Всі види внутрішніх робіт: штукатурка, укладання плитки, ламінату, фарбування, поклейка шпалер, монтаж гіпсокартону

Ремонт квартир

ремонт квартир Полтава

Фасадні роботи

фасадные работы

Послуги сантехніка

услуги сантехника в Полтаве

Зв’яжіться з нами за телефоном: (063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

У перелік послуг з ремонту можна віднести наступне:

 • фарбування і штукатурка стін;
 • монтаж гіпсокартону на стелю, стіни, укоси;
 • поклейка шпалер;
 • укладання плитки у ванній, кухні;
 • звуко- і теплоізоляція;
 • установка дверей, вікон,
 • будь-яка внутрішня обробка (будинки, квартири, офіси і кабінетів).

Якісний і недорогий ремонт в Полтаві

У нашій пропозиції ви знайдете повний спектр послуг з ремонту і обробки квартир, кімнат, будинків, офісів. В рамках пропонованих послуг ми виконуємо як комплексні проекти, так і невеликі ремонтні роботи, приділяючи особливу увагу якості та своєчасності. Як досвідчена ремонтно-будівельна команда, ми вже виконали безліч ремонтів квартир та будинків для наших клієнтів, завжди намагаючись адаптувати житловий простір до індивідуальних вимог власника.

Надаємо послуги з ремонту не тільки в місті Полтава . Ми працюємо по Полтавській області, а також є завершені проекти за межами України, з гарантією якості ремонтних робіт.

Капітальний ремонт квартир, будинків та офісів

Одним з напрямків діяльності нашої ремонтно-будівельної команди є комплексний ремонт квартир, будинків та офісів. Інструмент та обладнання, відмінне знання новітніх технологій означають, що ми не боїмося будь-якого завдання. Використання матеріалів, адаптовані до ваших фінансових можливостей, дозволяє нам виконувати ремонт квартир на вищому рівні, дотримуючись найважливіших правил безпеки.

Послуги сантехніка в Полтаві

Встановлення: умивальника, раковини, унітазу, кабінки. Монтаж: бойлера, газової колонки, котлів

 

Зазвичай ми користуємося послугами сантехніка відносно рідко – зазвичай під час ремонту або заміни/підключення унітазу, умивальника, кабінки, пральної машинки, бойлера або котла. Професійна підтримка, яку пропонує сантехнік, іноді не дешева, тому часто усуваються дрібні несправності і поломки самостійно. Однак буває, що завдання виходить за рамки своїх можливостей, вимагає знань, досвіду або професійного інструменту. У таких ситуаціях настійно рекомендується скористатися послугами сантехніка.

Ми готові допомогти з установкою ванни і душової кабінки, умивальника і унітазу, а також встановить раковину і кран на кухні, підключити посудомийну машину. Нам не страшні і більш складні завдання: підключення котла центрального опалення, встановлення системи центрального опалення або прочищення труб.

Наші сантехніки спеціалізуються на виявленні джерел протікання, що викликають затоплення сусідів. Наявність відповідного інструменту і устаткування дозволяє визначать місце аварії і тим самим захистити від відколів всієї плитки і необхідності незапланованого ремонту ванної кімнати.

Чим може допомогти сантехнік?

Найчастіше ми вдаємося до допомоги сантехніка в разі таких поломок, як обрив труби, тіч і негерметичність на різних ділянках водопроводу всередині приміщення. Однак пропозиція сантехнічних послуг нашої команди набагато ширша.

Зовнішні та фасадні роботи

Крім внутрішніх робіт та оздоблення ми виконуємо зовнішні роботи, які часто пов’язані з утепленням і декоруванням будинків, приватних дворів, установкою парканів. Деякі з робіт перераховані нижче:

 • Фасадні роботи
 • Утеплення фасаду
 • Кладка буту
 • Кладка газоблоку, піноблоку
 • Установка бетонних парканів
 • Чорнова і облицювальна кладка
 • Ремонт дахів від протікання
 • Укладання черепиці та шиферу

Чи плануєте побудувати будинок або зробити капітальний ремонт? Ви вже знаєте яким має бути місце вашої мрії на Землі, ви вибрали оздоблювальні матеріали та елементи декору, але все ще думаєте про вибір будівельної бригади?

Професійна будівельна бригада – запорука правильно виконаного архітектурного проекту або ремонту будівлі. Щоб ремонт був менш стресовим, витрати відповідали передбачуваному бюджету, а ефект був повністю задовільним звертайтеся до нас.

Зв’яжіться з нами за телефоном: (063) 29-33-802
щоб отримати консультацію та інформацію по вартості

Ми виконаємо

Є питання? Зателефонуйте або напиiіть в Viber
Phone Viber